Nelly to całkiem niezły raper i okazjonalnie aktor, który zapamiętany zostanie – przynajmniej w Polsce – głównie jako autor hitu Dilemma nagranego wraz z Kelly Rowland. Utwór trafił na album Nellyville z 2002 roku i pozwolił światu poznać, kim jest Nelly.

Pomimo tego, że ten numer był chyba najbardziej rozpromowanym kawałkiem rapera na świecie, to należy pamiętać, że wszystkie krążki tego muzyka to prawdziwe rapowe hity. Według mnie, Nelly od zawsze miał rękę do bangerów, a jeśli nie wierzycie, to sprawdźcie jego albumy Suit, Brass Knuckles, 5.0 czy wspomniany Nellyville.

Ostatnim albumem rapera jest 5.0 wydany w 2010 roku, ale 30 września ukaże się jego siódmy studyjny krążek pt. M.O. Na razie potwierdzono trzy utwory, które się na nim znajdą. Pierwszy to Marry Go Round nagrany wraz z Chrisem Brownem, kolejny to Hey Porsche, a ostatni to wyprodukowany przez Pharrella Williamsa Get Like Me. Do tego utworu powstał właśnie klip, który możecie obejrzeć powyżej. W kawałku, jak i w teledysku udzielili się: wspomniany Pharrell oraz Nicki Minaj.

Realizacją wideo zajął się Colin Tilley, który współpracował m.in. z Chrisem Brownem, Justinem Timberlakiem, 50 Centem, Lil Waynem, Diddym, Usherem, Keri Hilson, Wiz Khalifą czy Planem B.

Nie ma więcej wpisów