Poznaliśmy już ostatnich artystów tegorocznej edycji krakowskiego Coke Live Music Festival, a do rozpoczęcia imprezy został już zaledwie tydzień. Przyszedł więc czas na godzinowy harmonogram koncertów.

Dzień pierwszy, jak i cały festiwal rozpocznie swoim koncertem na głównej scenie Mela Koteluk, natomiast na koniec dnia zaprezentuje się Dawid Podsiadło na Cracow Stage. Drugiego dnia festiwalowiczów przywita  Marika & Spokoarmia, a na zakończenie całego festiwalu imprezę na Cracow Stage rozkręci Katy B. Dokładną rozpiskę godzinową koncertów znajdziecie poniżej.

Przez dość długi czas istnienie festiwalu stało pod znakiem zapytania ze względu na problemy finansowe, z jakimi boryka się miasto Kraków, jednak udało się znaleźć środki na zorganizowanie kolejnej edycji. Line-up od dwóch lat nie jest tak rozbudowany, jak zdarzało się to podczas wcześniejszych edycji, zmniejszono także ilość scen – z trzech do dwóch.

Przypominam, że ósma odsłona Coke Live Music Festival oczywiście odbędzie się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w dniach 9-10 sierpnia, a na dwóch scenach zaprezentuje się szesnastu artystów z Polski i ze świata.

mat. prasowe

Nie ma więcej wpisów