Scena H&M Loves Music gościła już zarówno gwiazdy światowego formatu, jak i czołówkę polskiej sceny muzycznej. Zdecydowanie nie mogło na niej zabraknąć artystki, która w ostatnim czasie wywołała spore zamieszanie w branży muzycznej. Mela Koteluk wystąpi w sopockiej Zatoce Sztuki 15 sierpnia.

Za sprawą debiutanckiego krążka Spadochron szturmem wdarła się na polską scenę muzyczną. Wystarczył niespełna rok, aby zarówno krytycy, jak i fani docenili ogromny talent Meli Koteluk. Sale koncertowe wypełnione po brzegi, niekończąca się trasa koncertowa i dwa Fryderyki w kategoriach: Debiut Roku i Artysta Roku świadczą o ogromnej popularności Meli w naszym kraju. Kto słyszał, ten wie, że to artystka nietuzinkowa, a jej występy przepełnione są emocjami, które w przyjemny sposób ogarniają słuchacza na wskroś.

W dorobku artystycznym posiada między innymi występy z Gabą Kulką, Czesławem Mozilem czy zespołem Scorpions w legendarnej Royal Albert Hall na 80. urodzinach Michaiła Gorbaczowa.

Timetable:
East: 13:00
Ros: 17:00
Mela Koteluk: 20:00

Kiedy: 15.08 (czwartek)
Gdzie: 
Sopot, Zatoka Sztuki (Al. F. Mamuszki 14)
Start: 
13:00
Wstęp:
 wolny

Zobacz cały line-up na: http://hmlovesmusic.pl
Zapisz się do wydarzenia na Facebooku.

Aby zagwarantować sobie uczestnictwo w koncercie, zarezerwuj swój darmowy bilet i odbierz w H&M POP-UP STORE w dniu koncertu.

Nie ma więcej wpisów