Mathangi Maya Arulpragasam to artystka kochana przez setki tysięcy ludzi na całym świecie. Znana bardziej jako M.I.A., autorka piosenek, producentka, kompozytorka, projektantka ubrań i autorka rewolucyjnych tekstów wystąpi na Burn Selector Festival w Warszawie.

M.I.A. odwiedzi Polskę tuż przed premierą czwartego studyjnego albumu zatytułowanego Matangi. Mathangi – bo tak brzmi pełne imię piosenkarki – uraczyła nas ostatnio kolejnym energetycznym singlem zapowiadającym płytę. Mowa oczywiście o utworze Bring the Noize. 

M.I.A. dołącza do szeregu fantastycznych zespołów i artystów, którzy już we wrześniu odwiedzą Warszawę. Wystąpi na tej samej scenie co Archive, The Knife czy When Saints Go Machine. Informacja o rychłych odwiedzinach Mathangi bardzo mnie cieszy, tym bardziej, że od jej występu do premiery albumu (5 listopada) pozostają wówczas niespełna dwa miesiące. Mając w pamięci jej niesamowite występy m.in. na Open’er Festival w 2011 roku, mogę porwać się na stwierdzenie, że będzie to jeden z niezapomnianych koncertów Burn Selector Festival (który odbędzie się w dniach (6-7.09).

Nie ma więcej wpisów