Frankmusik, przez wielu znany jako Vincent James Turner, a przez jeszcze mniejsze grono jako beatboxer Mr Mouth, od kilku lat stara się zdobyć (nie tylko) brytyjski rynek muzyczny. Jego najnowszy singiel to zapowiedź potrójnego albumu, który częściowo już miał swoją premierę.

Hymn to tytuł dodatkowego utworu, który Brytyjczyk opublikował właśnie na swoim twitterze. Powodem, dla którego artysta zdecydował się na publikację, jest najprawdopodobniej fakt, że jego trzeci album fizycznie dostępny będzie w postaci trzech płyt – Between (opublikowany cyfrowo 8 czerwca), Between Us oraz krążek, którego tytuł postanowił na razie zachować dla siebie.

Taka objętość może sugerować, że Vincent przygotował naprawdę sporo materiału i nie mógł się do końca zdecydować, co ostatecznie uwzględnić na (staroświeckiej) płycie CD. Utwór Hymn wróży jednak, że to, co usłyszymy, może okazać się naprawdę warte uwagi, a wtedy pozostanie już tylko dziękować artyście, że zamiast 40 minut zaserwował nam trzykrotnie dłuższą muzyczną ucztę. Zresztą, przekonajcie się sami.

Nie ma więcej wpisów