Nie będzie przesadą stwierdzenie, że utwór Blurred Lines z repertuaru Robina Thicke’a, w którym udzielili się również Pharrell Williams i T.I., to jeden z największych hitów tego lata. W radiu, muzycznych stacjach telewizyjnych i zapewne na wielu komputerach oraz przenośnych urządzeniach mobilnych utwór ten leciał wielokrotnie. Wakacje się kończą, ale Thicke zdaje się tym specjalnie nie przejmować i udostępnił kolejny imprezowy klip promujący jego ostatni krążek.

Tym razem teledysk nakręcono do kawałka Give It 2 U, w którym usłyszymy także 2 Chainza i Kendricka Lamara. W oryginalnej wersji utworu jest tylko ten drugi. Nad numerem pracowali Cirkut oraz Dr. Luke. Ten pierwszy współpracował m.in. z Britney Spears, Rihanną, Katy Perry, Nicki Minaj, Lil Waynem czy B.o.B. Dr. Luke z kolei komponował dla Kelly Clarkson, Pink, Avril Lavigne, Jessie J czy Taio Cruza. Taki duet producencki nie mógł zrealizować czegoś, co nie odniesie komercyjnego sukcesu, a gościnne zwrotki dwóch uznanych raperów tylko w tym pomogą.

Barwny obraz zrealizowano na boisku footbalowym w Los Angeles, a jego reżyserią zajęła się Diane Martel, odpowiedzialna także za klip do utworu Blurred Lines.

Nie ma więcej wpisów