Według mnie, tylko kwestią czasu było powstanie teledysku akurat do utworu Voices. Jest to chyba najbardziej rozpoznawalny i najbardziej radiowy numer Alice In Chains, który znalazł się na tegorocznej płycie grupy, zatytułowanej The Devil Put Dinosaurs Here. Pierwszym singlem promującym ten album był utwór Stone, do którego również powstał klip.

Wydaje mi się, że zrealizowanie powyższego klipu było mądrym posunięciem, bo na pewno zainteresuje on fanów muzyki rockowej i pozytywnie wpłynie na promocję wspomnianego krążka. Stone również jest świetnym kawałkiem, ale znacznie cięższym i mocniejszym. Voices z kolei jest melodyjne i wpada w ucho już po pierwszym odsłuchu, więc jeśli nie znacie tego numeru, to bądźcie gotowi na to, że nie raz włączycie replay.

Za realizację powyższego klipu odpowiada Roboshobo, znany również jako Robert Schober. Artysta pracował m.in. z Coheed and Cambria, Green Day, Mastodon, The Killers, My Chemical Romance, Hoobastank, Disturbed czy Metallicą.

Jednak to nie wszystko co zespół przygotował dla swoich fanów. Grupa zrealizowała również video do nieco mocniejszego numeru The Devil Put Dinosaurs Here. Mroczny i nieco narkotyczny utwór doczekał się godnego siebie klipu, który możecie obejrzeć poniżej. Za jego reżyserię odpowiada Travis Hopkins.

Nie ma więcej wpisów