Bogata w dźwięki, rozciągnięta w czasie i mocno eksperymentalna – taka jest muzyka Daniela Lopatina, znanego bliżej jako Oneohtrix Point Never.

Artysta wypuszcza właśnie trzeci singiel z zapowiadanej na przełom września i października płyty – R Plus Seven. Jaki jest utwór Zebra? Dokładnie, jak prezentuje opis powyżej – rozciągnięty na wiele różnych warst, sięgający do pełnej skali emocji słuchacza i odrobinę bardziej optymistyczny od swoich dwóch poprzedników.

Podobnie, jak w przypadku Problem Areas oraz Still Life (Excerpt), tak i Zebra opatrzona została abstrakcyjnym obrazem – wizją artysty Jacoba Ciocci. Ową wizję możecie obejrzeć na stronie Lopatina.

Z racji, iż muzyka Oneohtrix Point Never sięga do ambientu a nawet tzw. drone, czy bardzo szeroko pojętego experimental, nie dziwi fakt przynależności artysty do kultowego Warp Records. Jeżeli cenicie sobie produkcje wychodzące spod skrzydeł tego labela, a nie mieliście do czynienia z Oneohtrix Point Never, taka rekomendacja powinna być bodźcem, aby utworu Zebra posłuchać.

Nie ma więcej wpisów