Tak jak zapowiadano, trzeci album Coldair, czyli Tobiasza Bilińskiego, właśnie dziś, w piątek trzynastego ma swoją premierę. Data ta z pewnością nie przyniesie Tobiaszowi pecha, a wręcz przeciwnie, bo na Whose Blood kryje się mnóstwo dobrych rzeczy po które warto sięgnąć.

Na krążku znalazło się 11 świeżych kompozycji ze znanymi już Sign oraz In The Nether. Materiał, który znalazł się na krążku był nagrywany przez ponad rok. Nagrania powstały w wielu miejscach naszego kraju, a pomagali przy tym znani muzycy, m.in. Olivier Heim, Karolina Rec i Maurycy Idzikowski.

Mimo tego, że pierwszy utwór, zapowiadający album Whose Blood pojawił się już w styczniu, ani na trochę nie stracił na swojej świeżości. Tak jak w promujących wydawnictwo singlach tak i na całym krążku najbardziej charakterystycznym punktem jest lekko oniryczny wokal Tobiasza, wprowadzający niezwykły klimat.

Muzyk obecnie przygotowuje się do tras koncertowej mającej promować najnowszy album. Premierowy koncert otwierający trasę odbędzie się już za tydzień (19.09) w klubie Powiększenie w Warszawie.

Nie ma więcej wpisów