Dla tych, których Fenech-Soler oczarowali dwa lata temu podczas FreeFormFestivalu, jak i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji dać się ponieść electropopowemu szaleństwu w ich wykonaniu, mam bardzo dobrą wiadomość. Panowie z Fenech-Soler wracają do Polski!

Do tej pory grupa wydała jeden, wydany w 2010 roku album. Jednak już niedługo na sklepowe półki trafi kolejny w dorobku zespołu krążek zatytułowany Rituals. Premiera płyty zaplanowana jest na 30 września, więc jeszcze przed koncertem wszyscy fani będą mieli czas, aby na spokojnie przyswoić nowy materiał i nauczyć się tekstów piosenek, by później ile sił w gardłach móc śpiewać je wraz z zespołem podczas występów.

Koncerty Fenech-Soler za każdym razem przeradzają się w niesamowitą imprezę, więc tym bardziej warto wybrać się na jeden z ich występów. Tym razem panowie 29 listopada odwiedzą Warszawę, by zagrać w klubie Basen, dzień później natomiast będzie można ich zobaczyć w poznańskim SQ.

Tym samym kalendarz ciekawych, muzycznych wydarzeń, na których warto pojawić się tej jesieni pęka w szwach, a listopadowe wybory między tyloma znakomitymi koncertami spędzają sen z powiek zapewne nie tylko mi.

Nie ma więcej wpisów