Dub FX to street performer występujący na całym świecie i pochodzący z Melbourne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wykorzystywanie w swoich występach własnego głosu, zapętlonego i przetwarzanego za pomocą loop station. W swojej twórczości łączy elementy m.in. hip-hopu, reggae i drum’n’bassu.

Artysta ma na koncie kilka wydawnictw i, jak sam mówi, kończy właśnie pracę nad swoim nowym albumem, zatytułowanym Theory Of Harmony. Muzyk planuje ponadto darmowe występy na ulicach miast całego świata i nakręcenie klipów do każdego kawałka z płyty. Teledyski te będą zarówno animacjami, zapisami występów na dachach budynków, jak i produkcjami zainspirowanymi przez fanów. Co również ciekawe, Dub FX planuje zrealizowanie remixu albumu, na który producentów wybierze on sam oraz jego fani.

Artysta zawsze zaznaczał swoją niezależność i to, że jest muzykiem tylko dzięki swoim fanom na całym świecie. Dla wszystkich, którzy będą go wspomagać w kręceniu klipów itp. muzyk przygotował masę ekskluzywnych i limitowanych muzycznych niespodzianek. Ciekawe czy możemy się go również spodziewać ponownie w Polsce?

Powyższy teledysk jest obrazem promującym zarówno nadchodzącą płytę artysty, jak i, generalnie, jego uliczną twórczość, natomiast w poniższym klipie zobaczycie Dub FX, który opowiada m.in. o swoich muzycznych planach, nowym albumie i dziękuje za wsparcie oraz pomoc fanów.

Nie ma więcej wpisów