Trzeci solowy krążek kanadyjskiego rapera i piosenkarza Drake’a ukaże się na rynku już pod koniec września. Kiedy świat poznał tracklistę tego wydawnictwa, najwięcej emocji wzbudził numer o tytule Wu-Tang Forever. Nie musieliśmy długo czekać na kolejny krok Drake’a, bo udostępnił on ten kawałek, jako kolejny singiel promujący jego nadchodzącą płytę.

Utwór wyprodukował Noah 40 Shebib i wykorzystano w nim sample z numeru Wu-Tang Clan pt. It’s Yourz. Numer wzbudził mieszane uczucia wśród fanów hip-hopu – niektórzy uważają, że to miły gest ze strony młodszego kolegi, inni z kolei krytykują Drake’a, mówiąc, że nie jest to osoba godna hołdowania legendarnej grupie. Według mnie najważniejsze jest jednak to jak sami zainteresowani zareagowali na ten numer. Reakcje członków grupy są nieco zróżnicowane. Inspectah Deck na przykład, uważa, że utwór nie powinien nosić takiego tytułu, bo nie dotyczy on Wu-Tang Clan. Jednak jak się okazuje, panowie mają zamiar wypuścić remiks do tego kawałka ze swoimi premierowymi wersami.

Tak całą sytuację skomentował U-God: They wanted us to remix it and get on there [so] you gon’ probably hear another one with us on it, Meth did his verse – we all did our verses. I wrote my rhyme in probably 15, 20 minutes. We were moving so fast we only had about four hours of studio time. If I had some time to really sit down and get juicy with it, I probably could’ve got juicier with it. But I still do a nice one, I still do a real banger.

Nie ma więcej wpisów