Koncertowa jesień zaczyna obrastać w kolejne ciekawe daty w naszych kalendarzach. Jednak wszyscy, którzy znowu chcieliby wybrać się na Ars Cameralis Silesiae Superioris Festiwal, będą musieli uzbroić się w cierpliwość jeśli chodzi o nazwiska muzyków. Jedyną potwierdzoną informacją na temat XXII edycja Ars Cameralis jest data rozpoczęcia i zakończenia imprezy (10-26 listopada).

Póki co, jedyną znaną pozycją w kolejnej odsłonie śląskiego wydarzenia jest drugi w karierze koncert grupy Trupa Trupa w tym właśnie regionie. Zespół występujący na ostatniej edycji OFF Festival pojawi się w Katowicach ponownie 16 listopada. Dzień wcześniej będzie można posłuchać ich w krakowskim klubie Piękny Pies, 22 listopada w klubie Żak znanym wszystkim gdańszczanom, a ostatniego dnia miesiąca kwartet wystąpi w stolicy, w ramach Europejskich Targów Muzycznych. A sama trasa promująca płytę ++ rozpoczęła się dzisiaj, występem na Festival Explosivew Niemczech.

Część ich utworów będzie można również usłyszeć na antenie TVP Kultura – 9 października o godzinie 12.00 telewizja po raz kolejny wyemituje rejestrację koncertu z Foyer Teatru Miejskiego w Gdyni.

Nie ma więcej wpisów