Lauryn Hill to amerykańska piosenkarka, raperka i aktorka, która największą sławę zdobyła dzięki muzycznej działalności w grupie The Fugees oraz solowemu krążkowi The Miseducation Of Lauryn Hill z 1998 roku.

Jakiś czas temu artystka dała o sobie znać całemu światu, ponieważ trafiła do więzienia za oszustwa podatkowe. Czas odsiadki dobiegł końca, a wynagrodzenie tego okresu nowym kawałkiem wydaje się być krokiem w dobrym kierunku. Numer Consumerism powstał jeszcze zanim piosenkarka trafiła do więzienia, ale podczas jej pobytu z zakładzie karnym utwór poddano zmiksowaniu. Co ważne, Lauryn Hill podpisała również kontrakt z wytwórnią Sony Records. Label pomoże jej w spłacie długów i, miejmy nadzieję, pozwoli wrócić do łask amerykańskiego showbiznesu.

Kiedy nastąpi premiera nowego albumu jeszcze nie wiadomo, ale miejmy nadzieję, że piosenkarka wynagrodzi fanom lata milczenia i zrealizuje świetny krążek. Z tego względu, że wspomniana płyta z 1998 roku to jej jedyne solowe wydawnictwo (nie liczę płyty MTV Unplugged No. 2.0) miejmy nadzieję, że na nowy album nie będziemy musieli czekać latami.

Nie ma więcej wpisów