Brakuje Wam dźwięków na sobotni wieczór? Sprawdźcie, co na swojej playliście ma duet Rebeka. Zauważeni podczas OFF Festival przez kultowy, amerykański magazyn Under the Radar, zostali zaproszeni do stworzenia własnego miksu.

Trzynaście kawałków, jakie znalazły się na owej playliście, to mieszanka niezwykle skrajna, począwszy od utworów trochę z przymrużeniem oka, skończywszy na produkcjach melancholijnych. Pojawia się tu tytuł z tegorocznej płyty Devendry Banhart, jest też track CocoRosie, Savages, czy ostatni kawałek duetu Darkside. Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny nie zapomnieli również o swoich kolegach i koleżankach z polski – na liście znajdują się UL/KR oraz Paristetris.

Warto pochwalić zespół też za to, że między 15 a 19 października pojawią się na największym, nowojorskim wydarzeniu, CMJ Music Marathon, na którym kilkudziesięciu wykonawców z różnych części świata zaprezentuje na co ich stać. Trzymamy kciuki za Iwonę i Bartosza, by przez nowojorską publiczność zostali przyjęci tak gorąco, jak w ich rodzimym kraju.

Playlista poniżej:

1. Meiko Kaji – Onna No Jyumon
2. Linda Scott – I’ve Told Every Little Star
3. Devendra Banhart – Daniel
4. Savages – She Will
5. Mano Le Tough – The Sea Inside
6. Klaves – Nothing
7. CocoRosie – Gravediggress
8. Nathalie and The Loners – Daria
9. UL/KR – Menu
10. Rebeka – Melancholia (Moullinex remix)
11. In the Mood for Love (soundtrack) – Shuang Shuang Yan
12. Darkside – Golden Arrow
13. Paristetris – Paris

Nie ma więcej wpisów