Jeżeli nie macie pomysłu, jak zagospodarować jeden z listopadowych wieczorów, to jest okazja, by oddać się w ramiona nastrojowego trip-hopu rodem ze Skandynawii.

Grupa Flunk po raz kolejny odwiedzi nasz kraj, tym razem aż na trzy koncerty. Jak na zespół mający za sobą trasy po całej Europie, Stanach Zjednoczonych czy Chinach, Norwegowie muszą wyjątkowo miło wspominać nasz kraj. Nie pomylę się, stwierdzając, że jest to dwustronna fascynacja.

Już od wydanego w 2001 roku coveru Blue Monday grupy New Order wyjątkowy głos Anji Øyen Vister hipnotyzuje kolejnych słuchaczy. Sam zespół zgrabnie lawiruje pomiędzy zimniejszym elektronicznym brzmieniem i delikatnymi gitarami. Po sukcesie debiutanckiego albumu For Sleepyheads Only (m.in. sesja dla radia BBC) nikt już nie miał wątpliwości, że oto przed nami jeden z najlepszych norweskich towarów eksportowych. Ostatni, kwietniowy album, Lost Causes, wpisuje się w konsekwentnie prowadzoną stylistykę. Jest melancholijnie, eterycznie i po prostu pięknie.

Doświadczenie poprzednich wizyt zespołu każe spodziewać się magicznych koncertów. Niech spotkanie z Flunk będzie dla Was lekarstwem na jesienną słotę.

Kiedy: 14.11 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, klub Powiększenie (ul. Nowy Świat 27)
Start: 21:00
Bilety: 25/30 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 15.11 (piątek)
Gdzie: Bydgoszcz, Miejski Ośrodek Kultury (ul. Marcinkowskiego 12-14)
Start: 20:00
Bilety: 25/30 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 16.11 (sobota)
Gdzie: Gdynia, klub Desdemona (ul. Abrahama 37)
Start: 21:00
Bilety: 25/30 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów