Jeżeli ktoś jeszcze ma czelność narzekać na polską muzykę, to należy mu się ogromny pstryk w ucho. Posłuchajcie najnowszego singla Fair Weather Friends, a sami stwierdzicie, że na rodzimym rynku dzieje się już tylko dobrze.

Fake Love to najnowszy utwór FWF zwiastujący ich debiutancki album, którego premiera zaplanowana jest na wiosnę 2014 roku – znajdzie się na nim trzynaście premierowych utworów. Jeżeli całość utrzymana będzie w brzmieniu prezentowanym na singlowym numerze, to możemy spodziewać się krążka wypełnionego po brzegi hitami, a z tego przecież słynie zespół – melodyjnego grania pozbawionego kiczu.

W utworze zawarte są myśli o chęci ucieczki przed wyimaginowanym uczuciem, zaprojektowanym na drugą osobę. Postać, do której kierowane są słowa, oskarżona jest o życie własnym życiem, pojawianie się w wygodnych dla siebie momentach. Zostaje tu wyrażony lęk, że wszystkie zachowania tej postaci były mylnie interpretowane jako miłosne gesty ­- mówi Michał Maślak, autor tekstu, wokalista FWF.

To przecież chłopcy z FWF zasłynęli takimi przebojami jak Fortune Player czy Fly By, a teraz dorzucają kolejny. Co prawda, rozkręcają się długo i na debiutancki, długogrający materiał każą nam jeszcze trochę poczekać, ale wydaje się, że szykują dla nas istną petardę.

Nie ma więcej wpisów