Jeżeli komuś słowo crystal w nazwie zespołu wciąż kojarzy się tylko z Crystal Castles, to pora to zmienić. Wkrótce dwa chłodne, listopadowe wieczory staną się cieplejsze dzięki żywiołowej twórczości Crystal Fighters. Ten angielsko-hiszpański skład najpierw odwiedzi warszawską Stodołę, a dzień później zagra w Krakowie, w klubie Studio.

Występy te będą częścią trasy promującej najnowsze wydawnictwo zespołu, Cave Rave, albumu, który cechuje ta sama lekkość i atmosfera radosnej fiesty co debiut. Amatorzy klasyków typu Plage, Xtatic Truth czy At Home też z pewnością nie będą zawiedzeni, bo raczej trudno jest sobie wyobrazić koncert tej grupy bez jednego z tych kawałków.

Mieszanka elektroniki oraz szalonego, baskijskiego folku uczyniła z Crystal Fighters artystów unikatowych, a koncerty, podczas których ich niespożyta energia udziela się publiczności, zyskały taką sławę, że z kupnem biletu należy się spieszyć.

Polscy fani polubili zespół do tego stopnia, że ich warszawski koncert w maju tego roku został wyprzedany, więc jeśli ktoś nie znalazł się wtedy w gronie szczęśliwców, ma teraz okazję to nadrobić.

Kiedy: 11.11
Gdzie: Warszawa, Stodoła (ul. Stefana Batorego 10)
Start: godz. 19:00
Wstęp: 79/90 zł

Kiedy: 12.11
Gdzie: Kraków, Studio (ul. Budryka 4)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 79/90 zł

Nie ma więcej wpisów