Kolejna odsłona tego znanego cyklu imprez muzycznych tym razem odbędzie się we Wrocławiu. 10 listopada w jego ramach zagrają artyści związani z Pets Recordings – wytwórni założonej przez Cats’ n Dogz czyli Dixon, Cats’ n Dogz właśnie, Michał Ziętara, Mihau. Impreza odbędzie się na terenie byłego klubu W-Z. Start o 22:00

Dixon przez wielu uważany jest za prekursora deep-house’u. Pochodzi z Berlina, w latach 90. zaczął przygodę z muzyką elektroniczną. Założyciel wytwórni Innervision, bodaj najważniejszej dla muzyki house. Numer 3 rankingu Resident Advisor za rok 2012.

Cats’ n Dogz fanom muzyki elektronicznej duet doskonale znany. Stali goście najważniejszych klubów na świecie. Grzesiek i Wojtek obecnie mieszkają w Berlinie i zarządzają wytwórnią Pets Recordings, pod której skrzydłami mają czołówkę najgorętszych nazwisk świata DJ-skiego.

Michał Ziętara rozpoczął swoją przygodę z muzyką dzięki… kasetom magnetofonowym, które dostarczał mu brat. Później pozostał wierny analogowym nośnikom i zakochał się w winylach.

Michau nazywany jest nadzieją C&C Bookings. Urodzony w Polsce, w wieku 11 lat przeniósł się z rodziną do Niemiec. Zaczynał jako DJ na małych imprezach z parą Technicsów i dwukanałowym mikserem. Teraz może pochwalić się występami w takich miejscach jak Studio54 czy Berghain.

Nie ma więcej wpisów