Bonafide3000 to izraelska grupa grająca muzykę electro i wykorzystująca w swojej koncertowej twórczości zarówno cyfrowe nośniki muzyczne, jak i instrumenty tj. gitara czy perkusja. Zespół dotychczas znany był pod nazwą Bonafide, ale od pewnego czasu funkcjonuje jako Bonafide3000 i wszystko wskazuje na to, że ta nazwa zostanie z chłopakami na stałe.

Wiadomo, że w Polsce jest wielu fanów żywiołowego, elektronicznego grania, więc nie dziwi zainteresowanie twórczością tej grupy. Widać również, że panowie mają u nas wielu fanów, bo od kilku miesięcy występują na koncertach w różnych miastach Polski. Zagrali już m.in. w Białymstoku, Złotowie i Poznaniu.

Ostatnio Bonafide3000 wspomaga łódzki zespół Coma, supportując ich podczas koncertów w całym kraju. Zagrali już przed wspomnianą grupą 9 listopada w krakowskim klubie Kwadrat, a przed nimi jeszcze koncerty: 15 listopada w warszawskiej Stodole i 21 listopada w łódzkiej Wytwórni.

Ciekawie zapowiada się również łódzki Automaton 2, czyli druga edycja wydarzenia pełnego w różne odmiany techno i electro. Gwiazdą tegorocznej edycji imprezy będzie właśnie Bonafide3000. Koncert już w najbliższą sobotę, więc jeśli jesteście fanami żywiołowego, elektronicznego grania to nie może was tam zabraknąć.

Kiedy: 16.11 (sobota)
Gdzie: Łódź, DOM (ul. Piotrkowska 138/140)
Start: 21:00
Wstęp: 10 zł

Nie ma więcej wpisów