W najbliższą sobotę do klubu 1500m2 powracają reprezentanci wytwórni AUS Music. Po niezwykle udanych występach m.in. George’a Fitzgeralda, za deckami na Solcu zagoszczą Dusky oraz Will Saul.

To party to pozycja obowiązkowa dla każdego wielbiciela (h)Aus Music. Wytwórnia ma w ostatnich sezonach wiele szczęścia. Najpierw Flo Jam od Dusky oraz Child George’a Fitzgeralda jako jedne z najgorętszych hymnów parkietów całego świata były grane w klubach zarówno przez Hungry Hungry Models, jak i Jamie Jonesa czy Disclosure, stając się tzw. future classics (klubowy singiel roku na iTunes).

Obecnie na ukazanie się oczekują nowe single m.in. od Huxley’a (Inkwell EP) czy Toma Demaca. Podczas nocy z tym labelem zapewne usłyszymy inne potężne bangery tej jesieni, od takich tuzów nowej fali house music jak Bicep czy Leon Vynehall.

Ten wieczór może liczyć na wielką frekwencję ze względu na sposobność posłuchania i potańczenia do prawdziwej, soczystej muzyki house i techno z duszą. Bo Detroit i Chicago spotkają po drodze Motown. Z polskiej strony silne wsparcie od Marcina Krupy (Ponton Music), Kacpra P (Mustnotsleep).

Kiedy: 5.11 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 (Solec 18/20)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 20-25 PLN / do 23:00 – free

Nie ma więcej wpisów