Już w najbliższy wtorek ukaże się najnowsze DVD Beyoncé zatytułowane Life Is But a Dream. Z tej okazji na oficjalnym kanale YouTube artystki, pojawił się premierowy utwór.

Piosenka zatytułowana God Made You Beautiful to wyznania miłosne kierowane w stronę córki – Blue Ivy – When you were born the angels sighed in delight. They never thought they’d see such a beautiful sight.

Artystka przyznaje jak bardzo zmieniło się jej życie, gdy na świecie pojawiła się córeczka. To niezwykle osobista i piękna ballada, która pokazuje, jak bardzo pani Carter różni się od tych wszystkich przestylizowanych i ociekających seksem popowych gwiazdeczek. Czyżby rodzina, dom i dziecko sprawiło, że na nowym albumie otrzymamy bardziej stonowaną Beyoncé? O tym pewnie przekonamy się już niebawem. Ostatni album zatytułowany 4 pochodzi z czerwca 2011 roku. Zatem to już czas na nowe wydawnictwo.

Na wspomnianym DVD Beyoncé  fani znajdą bardzo osobisty film, a także materiał koncertowy zatytułowany Live in Atlantic City.

Nie ma więcej wpisów