W mikołajkowy wieczór w warszawskiej Kinotece startuje Black Bear Filmfest. Po pierwszych filmowych seansach, w ramach opening party, w Cafe Kulturalna odbędzie się koncert grup Fuka Lata i Schwarz Dont Crack.

Fuka Lata (The Last Kiss), czyli super duet z Warszawy z pewnością zaprezentuje mocną dawkę psychodelicznego, syntezatorowego popu. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie byli na ich koncercie to ostatnia szansa, by zobaczyć zespół przed ich przeprowadzką do Berlina.

Schwarz Dont Crack to przykład minimalistycznej odsłony R’n’B oraz hip-hopu rodem z Nowego Jorku. Formacja zdobyła serca fanów przede wszystkim dzięki perfekcyjnej mieszance liryczności, głębokiego basu i mocnych dźwięków perkusji.

Na zakończenie w imprezowe klimaty wprowadzi publikę przedstawiciel sceny nu disco i deep house – DJ Shahaf Thaler.

Black Bear Filmfest potrwa do 12 grudnia. Organizatorzy oferują bogaty przekrój filmowej sztuki – począwszy od horrorów wszelkiej maści, komedii teenie slashe, przez krwawą kategorię splatter, seanse o zombie oraz filmy z rodzaju noir, na science fiction, gangsterskich i czarnych komediach kończąc.

Kiedy: 6.12 (piątek)
Gdzie: Cafe Kulturalna
Start: 22:00
Wstęp: 20 PLN / dla posiadaczy biletów z kina – wejście FREE

Nie ma więcej wpisów