Cały czas rośnie ilość ściągniętych do Polski przez kolektyw Music Of The Future artystów, którzy są niezwykle ważni dla ewolucji muzyki elektronicznej i nie tylko. Następnym smakowitym kąskiem, jaki dla nas przygotowali wspólnie z warszawską Brzozową 37 i poznańską Strefą Kultywator jest niepozorny producent z Manchesteru – Fantastic Mr Fox. Nie, nie jest to tytuł nominowanej do Oskara animacji o lisach, ale za to facet ten robi nieprzeciętnie wciągającą i zachwycającą mnogością pomysłów elektronikę, która pełnymi garściami czerpie zarówno z muzyki bass czy UK-dubstepu, jak i z bardziej eksperymentalnych odmian tego kunsztu.

Gdyby tych informacji na zachętę było mało, wystarczy wspomnieć, że Pan Lis współpracował ostatnio m.in. z Alby Danielsem oraz Jamiem xx, a w jego najnowszym numerze śpiewa utalentowana młoda wokalistka Denai Moore.

W Poznaniu jego koncert wspomogą przedstawiciele I’m So Addicted – Marfa i Disordered, a w Warszawie na Brzozowej usłyszymy także Buszkersa z JuNouMi Crew, Mustnotsleep oraz MKO (Dype).

Kiedy: 6.12 (piątek)
Gdzie: Poznań, Strefa Kultywator (ul. Zielona 8)
Start: 21:30
Wstęp: 15/25 PLN

Kiedy: 7.12 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Brzozowa 37 (ul. Brzozowa 37)
Start: 22:00
Wstęp: 10/20 PLN

Nie ma więcej wpisów