Mamy bardzo dobre wiadomości dla fanów Toma Odella. Muzyk miał wystąpić u nas w 13 listopada tego roku, jednak niespełna miesiąc przed koncertem dotarła do nas wiadomość, że zostaje on przeniesiony na wiosnę przyszłego roku. Dziś już wiemy, że ten Tom zaprezentuje się warszawskiej publiczności nie w Basenie (jak początkowo planowano), a w klubie Palladium 3 marca 2014 roku. Dodatkowo już jutro do sprzedaży trafi nowa pula biletów na ten koncert (poprzednie wejściówki zachowują swoją ważność).

Ten młody Brytyjczyk zatrząsnął muzycznym światem jeszcze zanim zdążył się ukazać jego debiutancki krążek Long Way Down. Płyta dzięki temu była jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów. Mimo młodego wieku i niewielkiego artystycznego stażu, Tom ma już rzesze fanów na całym świecie.

Pierwsze poważne wyróżnienie przyszło w lutym, kiedy zdobył on nagrodę BRITs’ Critics’ Choice Award. Jego droga do kariery nie była usłana różami, Odell zaczął grywać w klubach nocnych. Po roku został zwolniony ze stanowiska barmana i wrócił do Chichester, skąd pochodzi. Mimo tego, starał się regularnie jeździć do Londynu, aby grać koncerty. Jakiś czas występował ze swoim zespołem, Tom and the Tides, jednak dopiero solowa ścieżka okazała się być strzałem w dziesiątkę.

Nie ma więcej wpisów