Natalia Oreiro – urugwajska piosenkarka i aktorka znana głównie z serialu pt. Zbuntowany anioł oraz z utworu otwierającego tenże serial, czyli piosenki pt. Cambio Dolor – wystąpi we Wrocławiu 14 grudnia na jedynym koncercie w naszym kraju.

Pamiętacie Zbuntowanego anioła? Jedna ze stacji telewizyjnych emituje (od minionego miesiąca) wspomnianą telenowelę, serwując całkiem miły powrót do czasów, kiedy to produkcja trafiła na małe ekrany w Polsce po raz pierwszy, a romantyczną historię Milagros i Ivo śledziło się z wypiekami na policzkach.

To właśnie ten serial przyniósł artystce największą popularność. Natalia Oreiro ma jednak na swoim koncie nie tylko udział w telenowelach czy filmach, ale także trzy studyjne albumy. Co więcej, pod koniec bieżącego roku lub na początku roku 2014 planuje rozpocząć prace nad czwartą płytą.

We Wrocławiu artystka wystąpi z zespołem. Podczas koncertu będzie można usłyszeć jej najpopularniejsze utwory, takie jak np. Cambio Dolor czy Tu Veneno, ale także najnowsze piosenki.

Kiedy: 14.12 (sobota)
Gdzie: Wrocław, Hala Orbita (ul. Wejherowska 34)
Start: 19:00
Wstęp: 150 zł (miejsca stojące) / 250 zł, 280 zł, 300 zł, 350 zł (miejsca siedzące)

Nie ma więcej wpisów