Kompozytor, autor tekstów, wokalista, były lider jednego z najważniejszych polskich zespołów, a także pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festiwalu powraca na scenę z solowym materiałem.

Artur Rojek wyda swój solowy materiał z ramienia wytwórni Kayax, a płyta powinna pojawić się w sklepach wiosną przyszłego roku. Jeszcze nie wiadomo czego można będzie się spodziewać po nowych nagraniach, jednak patrząc na sukces 9-ciu albumów Myslovitz nagranych z Arturem czy na obiór krążka Uwaga! Jedzie tramwaj projektu Lenny Valentino myślę, że możemy wyczekiwać bardzo dobrego, dojrzałego i pełnego emocji albumu.

Artur Rojek po odejściu z Myslovitz, co dla fanów grupy było niemałym szokiem i myślę, że niektórzy nadal nie pogodzili się z tym faktem, skupił się na działalności na rzecz własnego OFF Festiwalu. Jak widać, mimo zapracowania znalazł także czas na przygotowanie pierwszego, w pełni solowego materiału. Na swoim koncie Rojek ma także współpracę z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Poniżej mała muzyczna przypominajka – Lenny Valentino:

Nie ma więcej wpisów