Choć pogoda za oknem na to nie wskazuje, to do świąt pozostały już jedynie dwa tygodnie. Sezon gorączki świątecznych zakupów można zatem oficjalnie uznać za otwarty. Większości z Was buszowanie po sklepach umilają nieśmiertelne christmas songi. Ciekawą alternatywę dla świątecznych klasyków zaprezentował ostatnio londyński duet Summer Camp ze swoją wersją Last Christmas.

To nie pierwszy raz kiedy Brytyjczycy biorą na warsztat świąteczny przebój.  Na swoim koncie mają już cover Christmas Wrapping sprzed trzech lat i bardzo udany mashup zatytułowany All I Wonderful Christmas Is You. Teraz czas przyszedł na piosenkę, której nie sposób uniknąć podczas okresu Bożego Narodzenia, czyli Last Christmas, choć w nieco okrojonej odsłonie. Wersja duetu jest wolniejsza, bardziej melancholijna, co niewątpliwie wpływa na jej korzyść. Ogromnym atutem jest także ciepły wokal Elizabeth, który stwarza klimat całego utworu.

Last Christmas jest częścią kompilacji A Christmas Gift For You From Moshi Moshi, która już niebawem ujrzy światło dzienne.

Nie ma więcej wpisów