Zespół Thirty Seconds to Mars śmiało można zaliczyć do tych, które nie potrafią długo usiedzieć w miejscu. Po dwuletniej trasie koncertowej, podczas której promowali krążek This Is War i którą pobili rekord Guinessa, mieli zrobić sobie dłuższą przerwę. Zamiast niej, weszli do studia, by nagrać kolejny album, a zaraz po jego wydaniu zaczęli dawać kolejne koncerty. Obecnie grupa promuje swój najnowszy album, Love Lust Faith + Dreams, z którego pochodzą takie utwory jak Up in the AirDo or Die czy City of Angels.

Dla polskich fanów Jareda, Shannona i Tomo dobrą wiadomością jest zatem to, że tych, a także wcześniejszych utworów będą mogli znów posłuchać na żywo. Thirty Seconds to Mars 22 czerwca 2014 roku wystąpią bowiem na Stadionie Miejskim w Rybniku.

Ich koncerty słyną z niecodziennej atmosfery, zaangażowania ze strony publiczności i zespołu, a także czystego szaleństwa. Warto więc choć raz tego doświadczyć. Echelon na pewno stoi w gotowości i już szykuje się na podbój punktów sprzedaży biletów, które do obiegu trafią 16 grudnia. Radzę się pospieszyć, bo jest duże prawdopodobieństwo, że ich pula bardzo szybko zostanie wyprzedana.

Nie ma więcej wpisów