Niemal dokładnie rok po wydaniu EP-ki Truant / Rough Sleeper, czas przygotować się na kolejne uderzenie Buriala. Na najnowsze nagrania zawarte na nadchodzącym wydawnictwie Rival Dealer przygotowani są pewnie wszyscy fani, którzy od kilkudziesięciu godzin mają w świadomości jeszcze jedno ciekawe wydarzenie w tym roku.

Tymczasem na portalu Reddit ukazały się części poszczególnych nagrań, które na albumie się znajdą. Wszyscy chętni powinni więc udać się do tego tematu. Kilka godzin po ukazaniu się strzępków utworów oraz pojawieniu całości kompozycji Come Down to Us, do sieci trafił stream wszystkich trzech nagrań i jest dostępny poniżej. Jeśli więc nie potraficie usiedzieć spokojnie i oczekujecie kolejnych dźwięków enigmatycznego producenta już teraz, zapoznajcie się z nimi, póki jest jeszcze okazja.

Natomiast oficjalnie nowe utwory Buriala, jak zwykle za pośrednictwem wytwórni Hyperdub, pojawią się w 16 grudnia. I wreszcie będzie można przestać narzekać na początek tygodnia i zacząć go o wiele przyjaźniej.

Nie ma więcej wpisów