Ci muzycy słyną z niesamowicie energetycznych koncertów. Jestem pewna, że każdy kto był pamięta, że Łąki Łan na tegorocznym Open’er Festiwalu rozkręcili jedną z większych (jeżeli nie największą) imprezę, szaleństw pod sceną Alter Klub nie było końca mimo, że w tym samym czasie na scenie głównej szalał dziadek Cave.

W przypadku tego zespołu nie można nie zwrócić uwagi na widowisko jakie tworzą na scenie. Ich kostiumy – kto nie widział, powinien to bardzo szybko nadrobić – oraz miks muzyki rockowej, elektronicznej, elementów disco czy choćby r’n’b to prawdziwa energetyczna bomba. Ci muzycy granie mają we krwi, a ich nieco kosmiczne brzmienie, w które uwikłane są sprytnie złożone w zaszyfrowane przesłania słowa wraz z tym całym kolorowym galimatiasem, zaskakuje z koncertu na koncert oraz z płyty na płytę.

Łąki Łan już w niedzielę 15.12 rozpalą do czerwoności poznański klub Blue Note. Przyjadą aby zaprezentować materiał z ich ostatniej, wydanej nieco ponad rok temu płyty pt. Armanda. Chociaż podczas koncertu nie powinno zabraknąć nieco starszych i doskonale znanych już poznańskiej publiczności kompozycji.

Kiedy: 15.12 (niedziela)
Gdzie: Poznań, klub Blue Note (ul. Kościuszki 79)
Start: 20:00
Bilety: 35 zł / 40 zł

Nie ma więcej wpisów