Amerykańska gwiazda muzyki pop zrobiła swoim fanom bardo dobry gwiazdkowy prezent. Dziś do sprzedaży, poprzez serwis iTunes trafił nowy album artystki, zatytułowany Beyoncé.

Gwiazda zaskoczyła wszystkich – bez zapowiedzi i wcześniejszych działań promocyjno-marketingowych opublikowała nowy materiał. Artystka opisuje swoją produkcje mianem Visual AlbumWidzę muzykę – mówi Beyoncé wyjaśniając swoją decyzję o wydaniu płyty wizualnejKiedy się w nią wsłuchuję, od razu ją sobie wizualizuję. Dla mnie emocje to seria obrazów – wspomnień z dzieciństwa, przemyśleń, marzeń czy zapamiętanych snów. I wszystkie nieodłącznie związane są z muzyką.

Na nowej płycie oprócz 14 premierowych utworów, będziemy mogli zobaczyć aż 17 teledysków nakręconych w różnych miejscach na świecie – od rodzinnego Houston po Nowy Jork i Paryż, od Sydney po Rio De Janeiro..

To nie koniec dobrych wiadomości – na krążku znajdziemy kilka ciekawych kolaboracji. Usłyszymy takich artystów jak Frank Ocean, Jay-Z czy Drake. Co ciekawe, jeden z utworów, Beyoncé nagrała wraz ze swoją córką Blue Ivy.

Nie chciałam wydawać swojej muzyki w sposób, w jaki robiłam to do tej pory – tłumaczy artystka. Znudziło mnie to. Czuję, że mogę przemawiać do swoich fanów bezpośrednio. Zbyt wiele osób często stoi między twórcą sztuki a jego odbiorcami. Specjalnie nie chciałam ujawniać tego, kiedy ukaże się moja płyta. Powinno to nastąpić naturalnie  – wtedy, kiedy będzie gotowa.

Na nowy album artystki w klasycznej, fizycznej formie będziemy musieli poczekać prawdopodobnie jeszcze do 21 grudnia.Dyskografię Beyonce zamyka wydana w 2011 płyta 4, z takimi przebojami jak Countdown, Run The World czy End Of Time. Polscy fani mogli wysłuchać jej koncertu koncertu podczas Orange Warsaw Festival 2013.

Lista utworów:
1. Pretty Hurts
2. Haunted
3. Drunk In Love [ft. Jay Z]
4. Blow
5. No Angel
6. Partition
7. Jealous
8. Rocket
9. Mine [ft. Drake]
10. XO
11. Flawless [ft. Chimamanda Ngozi Adiche]
12. Superpower [ft. Frank Ocean]
13. Heaven
14. Blue [ft. Blue Ivy]

Nie ma więcej wpisów