To było do przewidzenia – autorzy jednego z najlepszych albumów tego roku znajdą się wśród największych gwiazd przyszłorocznego Glastonbury. Kanadyjczycy wystąpią w piątek 27 czerwca na Pyramid Stage. Oprócz Arcade Fire, potwierdzono jeszcze występ Staton Warriors, również Lilly Allen w jednym z wywiadów przyznała, że pojawi się na festiwalu.

W 2014 roku Glastonbury rozpocznie się 25, a zakończy 29 czerwca, bilety tradycyjnie są już wyprzedane, a spóźnialscy mogą jedynie liczyć na to, że ktoś zrezygnuje.

Koncert na słynnej angielskiej farmie nie będzie jedynym festiwalowym występem Arcade Fire. Zespół zagra także na niemieckich Southside, Hurricane oraz na Primaverze w Hiszpanii, a dat z pewnością przybędzie. W czasie kiedy odbywa się nasz Open’er, Win Butler i spółka teoretycznie nie mają żadnych planów, więc kto wie, czy nie zjawią się też u nas.

Póki co, warto obejrzeć krótki fragment programu, w którym Zach Galifianakis udaje prezentera talk show, a Arcade Fire wykonują dziwaczną wersję Little Drummer Boy.

Nie ma więcej wpisów