Dla Pharella Williamsa końcówka tego roku była pełna sukcesów, jednak 2014 rok zapowiada się jeszcze bardziej triumfalnie. Muzyk podpisał kontrakt z należącą do Sony Music wytwórnią Columbia Records, dzięki której w przyszłym roku ukaże się jego nowa płyta.

Na krążku nie zabraknie cieszącego się ogromną popularnością singla Happy. Kilka tygodni temu, amerykański artysta zwrócił na siebie uwagę publikując w sieci pierwszy na świecie 24 – godzinny teledysk. Na potrzeby klipu, utwór został wielokrotnie zapętlony, a interaktywny zegar pozwalał wybrać porę dnia, od której zaczynamy oglądanie. Happy znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu Despicable me 2 – Mimonki rozrabiają, trafiając jednocześnie do Top10 najpopularniejszych utworów w serwisie iTunes.

Kolejnym wielkim sukcesem okazały się kolaboracje z Robinem Thickiem i grupą Daft Punk. Utwory Blurred Lines i Get Lucky szturmem zdobywały listy przebojów, stając się jednymi z najlepiej sprzedających się kawałków w 2013 roku.

Kończący się rok zdecydowanie należał do Pharella Williamsa. Pozostaje czekać na to, czym amerykański muzyk zaskoczy nas w przyszłym roku na swoim albumie. Będzie to drugi solowy krążek artysty, po debiutanckim In My Mind, wydanym w 2006 roku.

Nie ma więcej wpisów