Polscy fani od paru lat byli wodzeni obietnicą koncertu Avenged Sevenfold, jednak zespół zawsze omijał nasz kraj szerokim łukiem. Na szczęście przyszłe lato zapowiada się pod znakiem rockowych debiutów nad Wisłą. Tym sposobem zespół dołączył do grona, w którym znaleźli się już Nine Inch Nails, Soundgarden czy The Black Keys. 4 czerwca łódzka Atlas Arena zatrzęsie się w posadach od hard rockowej energii.

A tej nie można odmówić Amerykanom. Ostatnim, szóstym w dorobku krążkiem potwierdzili swoją pozycję na metalowej scenie. Hail To The King, dopełniające debiutanckiego albumu Nightmare, stawiane jest w jednym rzędzie z klasykami gatunku. Muzycy  nie poddali się presji oczekiwań, nagrywając płytę odważną i jednocześnie najlepszą w dotychczasowej działalności. Dobrą passę A7X, oprócz uznania krytyków, potwierdziło świetne jesienne tournée.

Bilety klarują się w cenach 181 – 203 złotych. Wejściówki trafią do sprzedaży w sobotę, 21 grudnia o godzinie 10:00. W samą porę, by sprawić sobie prezent w ofercie last minute.

Nie ma więcej wpisów