Zasłynęła kolaboracjami z Fall Out Boy, Rudimental oraz Zedd, a aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem. W związku z mini akcją, którą prowadzi na swoim profilu na Facebooku (Christmas Countdown), udostępniła właśnie swój nowy utwór.

Louisa Rose Allen, znana jako Foxes, dopiero 24 lata, pochodzi z Wielkiej Brytanii, a już koncertuje na całym świecie. Jest w trakcie przygotowywania debiutanckiego albumu Glorious, który zapowiedziany jest na 3 marca. Znajdzie się nim na pewno utwór Youth, którym w niezwykle krótkim czasie podbiła internet oraz nowy utwór Holding Onto Heaven, będący jeszcze bardziej popową produkcją. Nie przeszkadza to jednak w utwierdzeniu się w przekonaniu, że na tą dziewczynę warto jest czekać. Balansuje idealnie pomiędzy swego rodzaju słodyczą, którą serwuje jej głos, a dobrymi aranżami, tworząc przyjemną paczkę. A przy okazji daje sporą nadzieję muzyce pop.

Co więcej, jeśli korzystacie z iTunes Store, utwór Holding Onto Heaven możecie pobrać w tym tygodniu za darmo – redakcja firmy Apple wybrała go na singiel tygodnia.

Nie ma więcej wpisów