Zbliża się koniec roku, a wraz z nim wiele podsumowań. Jeżeli chcecie przywołać wspomnienia, przypomnieć sobie, które dźwięki gościły w Waszych sercach i głowie przez ostatnie 12 miesięcy, z pomocą przychodzą mixy tworzone przez wytwórnie i artystów. Poniżej dwa z nich.

Joris Voorn

Ten Holenderski DJ zaszczycił nas w mijającym roku tylko jednym singlem, za to jakim! Ringo do dziś siedzi mi w głowie chociaż od wydania tego deepowego, bardzo klimatycznego utworu minął już cały kwartał. Voorn postanowił jednak zakończyć rok z pewną nagrodą dla swoich fanów. Wypuścił obszerny mix, na którym oprócz wspomnianego już, własnego singla, znajdziemy takich artystów jak: Mayę Jane Coles, Andhim, Kölsch, Ame, Dennisa Ferrera czy Bonobo.

Lane 8

To artysta, o którym niedawno pisaliśmy, młody, zdolny, ale jakże skromny. Obecnie dzieli się kompilacją nazwaną Winter 2013, a na niej nie tylko ostatnie, zimowe wydawnictwa. Chociaż producent nie podał listy tracków, to i tak w trwającym prawie półtorej godziny zestawieniu da się wyłapać głosy należące do: , Kölsch czy Disclosure. Lane 8 pokusił się również o umieszczenie swojego, niedawnego remixu, jaki poczynił do utworu Niny Simone. Na Winter 2013 usłyszeć też możemy kawałki z większym stażem, jak pamiętny Hustler formacji Simian Mobile Disco czy hit 2001 roku – 2 PeoplJean Jacques Smoothie.

Nie ma więcej wpisów