Muzyk i producent z Londynu, Aaron Jerome, działający pod pseudonimem SBTRKT opublikował 75–sekundową zapowiedź odświeżonego utworu Runaway.

SBTRK tym razem do współpracy zaprosił swoją dobrą koleżankę, Brytyjkę, Jessie Ware. Gościnnie wystąpił również Sampha, który dwa lata temu wokalnie wsparł muzyka przy nagraniu tego kawałka. Brytyjski DJ premierowo wykonał ten utwór podczas Young Turks New Year’s Eve Party na plaży Tulum w Meksyku.

Muzyczną twórczość Aarona, który w 2012 roku pojawił się w Polsce na (wówczas funkcjonującego pod nazwą) Heineken Open’er Festival (obecnie Open’er Festival), zamyka płyta z 2011 roku zatytułowana SBTRKT. Artysta, który zawsze skrywa się pod maską, w ten sposób wyjaśnia dlaczego jest ona jego nieodłącznym atrybutem: – Odzwierciedla fakt, że w społecznościach plemiennych na całym świecie noszenie określonej maski może wywołać ducha przodka i jest wyraźnie stosowane w czasie uroczystości i świąt. Nie jestem osobą towarzyską. Nie chcę, żeby się mną zajmowano, wolę żeby mówiła za mnie muzyka.

Oto 75 – sekundowa zapowiedź utworu Runaway:

Nie ma więcej wpisów