Hush Hush Pony na elektronicznej scenie muzycznej nowicjuszami nie są. Na koncie mają kilka znaczących kolaboracji, w tym współpracę z siostrami Przybysz w ramach projektu Reebok Classic Trax. Szerszej publiczności dali się poznać w 2010 roku podczas Selector Festivalu, kiedy to supportowali zespół Faithless.

W ubiegłym roku na półki sklepowe trafiła ich debiutancka EP-ka zatytułowana Ponytales, która ukazała się nakładem francuskiej wytwórni Moveltraxx. W ciągu ostatnich miesięcy grupa wypuściła również kilka remiksów swojego autorstwa. Trio nie ukrywa swojej fascynacji miejską muzyką rodem z Wlk. Brytanii, czyli UK garage,  2-step czy głębokim dubstepem. W ich twórczości można także znaleźć brzmienia bardziej orientalne, jak chociażby afrykańskie kuduro. To wszystko czyni ich jednym z najciekawszych młodych elektronicznych zespołów.

Już w najbliższy piątek muzycy wystąpią w swoim rodzinnym mieście, czyli Wrocławiu. Nie można przepuścić takiej okazji – jestem pewna, że HHP zaserwują swoim fanom solidną dawkę dobrej, elektronicznej muzyki w sam raz na trwający właśnie karnawał.

Kiedy: 10.01 (piątek)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: 21:00
Bilety: free – lista FB do 23:00 / 5 PLN – po 23:00

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów