Plotek i domniemywań w związku z artystami, którzy mogliby wystąpić podczas tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival jest mnóstwo. Fani od tygodni śledzą przebieg tras koncertowych i nerwowo zaciskają kciuki, licząc na to, że to właśnie ich idol pojawi się na Stadionie Narodowym.

Wśród faworytów najczęściej wymienia się Justina Timberlake’a, który w czerwcu ma miesięczną przerwę w swojej trasie koncertowej, więc teoretycznie mógłby odwiedzić Polskę. Potwierdzenia dla tych spekulacji dopatruje się również w zeszłorocznych ogłoszeniach. W podobny sposób bowiem ogłoszono występ Beyoncé.

Dzisiaj wielką radość przeżywać będą jednak fani Kings of Leon, którzy są pierwszym potwierdzonym zespołem. Amerykanie zagrają na Orange Warsaw Festival w piątek, 13 czerwca, a ich warszawski występ odbędzie się w ramach europejskiej trasy promującej ostatni album – Mechanical Bull.

Dzisiejsze ogłoszenia to również bardzo dobra wiadomość dla wielbicieli Queens of the Stone Age, którzy również pojawili się w line-upie imprezy.

Na Justina trzeba będzie jeszcze poczekać…

Nie ma więcej wpisów