Duet z Zabrza zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju. To powiew świeżości w polskiej muzyce i głos młodego pokolenia, które w zawrotnym tempie opanowuje nasz kraj. W najbliższą sobotę podbiją Warszawę.

O zespole The Dumplings rozpisywaliśmy się pod koniec września umieszczając ich w dziale Nowe Brzmienia i już wtedy wiedzieliśmy, że kwestią czasu jest jak stanie się o nim głośno. Tak też się stało. Justyna i Kuba są aktualnie najbardziej rozchwytywanym zespołem młodego pokolenia. Wiosną tego roku ukaże się ich debiutancki album. Nie przegapcie okazji zobaczenia ich na żywo. Już w najbliższą sobotę wystąpią w warszawskim klubie Cafe Kulturalna.

The Dumplings to przede wszystkim młodzi ludzie, którzy jeszcze skupiają się na dorastaniu i codziennych potyczkach w tym wieku. Justyna i Kuba są jednak zdecydowanie dobrymi muzykami, którzy osiągnęli bardzo wysoki poziom, jak na swój wiek. Miejmy nadzieję, iż pokażą nam niebawem, jak potrafią wykorzystać swoje możliwości i pójdą właściwą drogą w swojej muzycznej karierze, bo owa na pewno właśnie się rozpoczęła – pisze Anna Kochanecka.

Kiedy: 18.01 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Cafe Kulturalna (Plac Defilad 1)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 20 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów