Choć 15 lat temu oficjalnie pożegnała się z grupą, Christine McVie wraca w szeregi Fleetwood Mac. Potwierdził to Mick Fleetwood podczas sobotniego koncertu w Maui, mówiąc o informacji jako o najgorzej skrywanej tajemnicy.

We wrześniu McVee dołączyła gościnnie do zespołu podczas koncertu w Londynie. W późniejszych wywiadach podkreślała, że tęskni za wspólną pracą i jeśli tylko pozostali członkowie wyrażą zainteresowanie jej powrotem, będzie niezwykle zadowolona. Według Stevie Nicks wszystko zależy od samej McVie, bo we Fleetwood Mac będzie zawsze dla niej miejsce.

Obecnie grupa przerwała pracę, gdyż Jon McVie (były mąż Christine) jest w trakcie leczenia choroby nowotworowej. Rokowania są jednak pozytywne i miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy kwintet na scenie lub w studiu nagraniowym. Warto przypomnieć, że jest na co czekać. Legendarny zespół, będący na rynku od ponad 45 lat, ma na swoim koncie wiele przebojów, a wydany w 1977 roku album Rumours pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się płyt w historii muzyki.

Nie ma więcej wpisów