2   +   9   =  

Ryan Karazija – powszechnie znany jako jednoosobowy projekt Low Roar – Amerykanin tworzący muzykę na Islandii zaśpiewa w Polsce. Artysta pojawi się na krakowskim Kazimierzu w klubie Alchemia 5 marca.

Muzyk urodził się i wychował w słonecznej Kalifornii – tam przez osiem lat należał do zespołu Audrye Sessions. Grupa w 2010 roku rozpadła się. Wtedy Ryan podjął ryzykowną i odważną decyzję. Zostawił rodzinę i przyjaciół – wymienił słońce Kalifornii na krótkie i chłodne lato oraz długą i łagodną zimę na Islandii. Przeprowadził się do Reykjavíku. Artysta zaczął wszystko od nowa i na nowo. Islandia okazała się dla niego magicznym źródłem muzycznych inspiracji – nowym domem i miejscem na ziemi.

Ryan zaczął tworzyć jako Low Roar i w listopadzie 2011 roku nagrał swój debiutancki album, Low Roar. Jego nastrojowy i hipnotyzujący głos oraz subtelna i bardzo osobista muzyka – zostały bardzo pozytywnie przyjęte. Autor utworu Give Up już rozpoczął pracę nad nową płytą, która ma ukazać się w marcu tego roku – muzyk zaprosił m.in. Mr. Silla z Múm.

Posłuchajcie piosenki, która zwiastuje nowy album Low Roar:

Nie ma więcej wpisów