Chcecie, by wystąpił na Orange Warsaw Festival, jednak sugerując się rozsławionymi już wskazówkami pana Jarosława Kuźniara, to się nie wydarzy i, choć jego koncert jest bardzo pożądany, Justin Timberlake nie wystąpi w Polsce w czerwcu.

Zastanawiacie się więc zapewne, kiedy zatem w naszym kraju postawi w końcu swoje stopy ten utalentowany artysta? Najprawdopodobniej stanie się to w sierpniu. Jak podaje bowiem redakcja trojmiasto.pl i kilka wiarygodnych źródeł, koncert Justina Timberlake’a odbędzie się latem w Gdańsku na stadionie PGE Arena.

Wierzyć czy nie wierzyć? Co prawda, to doniesienie przyniosło ze sobą zarówno ogrom podniecenia, jak i sporo niepewności, jednak zeszłoroczny powrót Justina oraz to, że w Polsce pojawiają się artyści coraz to większego formatu sprawia, że trudno nie wierzyć, iż największa na świecie gwiazda muzyki pop i r’n’b mogłaby w końcu zawitać w naszym kraju.

Poczekajmy i nie bądźmy do końca sceptyczni. Nie jest to przecież kolejny cud świata, a realna perspektywa zorganizowania dużego i dobrego koncertu.

Nie ma więcej wpisów