Premiera debiutanckiego krążka duńskiej artystki MØ zbliża się wielkimi krokami. Album zatytułowany No Mythologies to Follow na półki sklepowe trafi już za nieco ponad miesiąc – 24 lutego.  Młodziutka wokalistka stara się zatem swoim fanom nieco osłodzić to oczekiwanie, wypuszczając nowy utwór. Piosenka zatytułowana Don’t Wanna Dance swoją premierę miała w programie Zane’a Lowe’a w BBC Radio 1. Niech jej najlepszą reklamą będzie fakt, że ukazała się jako hottest record in the world right now.

Piosenka utrzymana jest w charakterystycznym dla MØ electropopowym stylu. To zdecydowanie najprostszy kawałek jej autorstwa spośród wszystkich tych, które mieliśmy okazję już usłyszeć. Artystka i tym razem wykorzystała syntezatory, w niektórych momentach można także wyłapać pianino. Cały utwór jest bardzo lekki i wpadający w ucho. Niech Was jednak nie zmyli tytuł – podczas słuchania nogi same rwą się do tańca.

Warto uważnie śledzić karierę tej Dunki. Wszystko wskazuje na to, że jej album będzie jednym z najciekawszych debiutów tego roku.

Nie ma więcej wpisów