Wyrośliście z Ulicy Sezamkowej? Myślę, że nadeszła okazja, by odgrzać stare sentymenty. Jeśli jesteście zbyt młodzi, by pamiętać popularność tego programu w Polsce, czas nadrobić zaległości.

Jako dziecko nie znosiłam dziecięcej muzyki. Do dziś uważam, że jej twórcy nie doceniają muzycznej dojrzałości i preferencji najmłodszych słuchaczy. Twórcy Ulicy Sezamkowej wypełniają tę lukę. Stylistyka kudłatych postaci nie przypadła mi do gustu, nie pamiętam też, jakich artystów gościł kiedyś program, jednak nauka przez muzykę to jest to! W jesiennym wydaniu legendarnego show Janelle Monáe pokaże potęgę wytrwałości. Poniżej film zza kulis.

Artystka wykonała piosenkę The Power of Yet, napisaną przez dyrektora muzycznego przedsięwzięcia. Zdaniem Billa Shermana popularni wykonawcy ułatwiają dzieciom zrozumienie wielu kwestii, sami także zdobywając nowe doświadczenia. Całość daje proste, inteligentne i zabawne połączenie. Jak widać także Janelle dobrze się bawiła. Jesienią na Ulicy Sezamkowej pojawią się również Macklemore i Ed Sheeran. Zazdroszczę dzieciakom. W końcu czym skorupka za młodu nasiąknie…

Nie ma więcej wpisów