Ostatni tydzień z perspektywy ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Orange Warsaw Festival można opisać jako falę falstartów, dzięki pewnemu dziennikarzowi, który ogłosił krótko, kto wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do tej pory wiemy, że skrót KOLQOTSAFATMDGSDDK oznaczał Kings of Leon, Queens of the Stone Age, Florence and the Machine, David Guetta i Kasabian. Kto w takim razie kryje się pod enigmatycznym SDD?

Tajemnica została już prawie całkowicie poznana! Kolejnym headlinerem Orange Warsaw Festival został Snoop Dogg aka Snoop Lion, który wystąpi 13 czerwca. Przypomnę, że Festiwal odbędzie się w dniach 13-15 czerwca, a bilety to koszt rzędu 199/519/579/639/1299/1799 zł (miejsce siedzące/trybuna/płyta/trybuna/premium/vip). Teraz pozostaje tylko czekać na wyjaśnienie kim jest D.

Warto przypomnieć, że ceny karnetu na wszystkie trzy dni festiwalu jasno określiły, że OWF do najtańszych już należeć nie będzie. Postawiły również poprzeczkę organizatorom bardzo wysoko, bo biorąc pod uwagę konkurencję zarówno w kraju, jak i w Europie, przy takich cenach i line-upie istnieje duża obawa, że Stadion Narodowy nie będzie pełen. Nie pomóc może też fakt możliwości obniżenia ceny biletów o 15% zniżką oferowaną dla użytkowników usług sponsora tytularnego – Orange.

Nie ma więcej wpisów