Irlandzki kwintet God Is An Astronaut to jeden z najpopularniejszych zespołów post-rockowych. W ubiegłym roku muzycy dorobili się siódmej w karierze płyty pt. Origins. Z tejże okazji zespół wyrusza w trasę promującą najnowszy materiał, w ramach której pojawi się w naszym kraju aż na trzech koncertach.

Muzycy odwiedzą Polskę na wiosnę – 15 kwietnia zagrają w warszawskiej Proximie, 16 kwietnia rozpalą poznański Eskulap, a dzień później wystąpią we wrocławskim Firleju. Słyną oni z niezwykle emocjonalnych i dopracowanych w każdym stopniu koncertów podczas których muzykę uzupełniają fantastyczne wizualizacje. Pewne jest, że i nadchodzące koncerty będą w stu procentach dopracowane pod każdym względem – muzycznym, wizualnym i emocjonalnym.

God Is An Astronaut bardzo szybko zapracowali sobie na swoją pozycję na scenie post-rockowej, jednocześnie dzięki niesamowitym koncertom zdobyli rzesze wiernych fanów w całej Europie. Ich ostatni krążek Origins to pierwsza płyta nagrana w pięcioosobowym składzie, a miała ona premierę 16 września 2013 roku. Grupa została założona w 2002 roku w Glen of the Downs.

Nie ma więcej wpisów