Niedawno z powodu wyprzedanych biletów postanowiono zorganizować dwa koncerty Sixto Rodrigueza w Warszawie. Jednak Polakom ciągle mało i z tej okazji artysta da w naszym kraju aż trzy występy. Dwa, wyprzedane już, odbędą się 28 i 29 marca, dziś natomiast potwierdzono koncert 31 marca. Wszystkie odbędą się w stołecznej Sali Kongersowej.

Cóż można powiedzieć? Najwyraźniej tajemniczy Amerykanin na dobre skradł serca rodzimej widowni. Historia odnalezionego po latach przez wytrwałych fanów talentu, opowiedziana w dokumencie Searching for Sugar Man sprawiła, że wielu ludzi chce zobaczyć go na żywo. Rockowo-folkowe melodie gitarzysty-samouka zdobyły w Polsce platynę, a popularność ta jeszcze bardziej podnosi oczekiwania co do występu na żywo.

Czy w Sali Kongresowej wytworzy się atmosfera intymnego spotkania, czy może Rodriguez jest tak naprawdę prawdziwym showmanem – wciąż macie szansę przekonać się sami. Sprzedaż biletów rusza już jutro, 29 stycznia. Wykorzystajcie tę okazję, bo taka sytuacja nie zdarza się często!

Nie ma więcej wpisów