Są młodzi, zdolni i nieprzeciętnie utalentowani, a na dodatek ich debiutancki album zgarnął ogromną liczbę pochwał i wyróżnień. Bracia Lawrence szerzej znani jak Disclosure wracają do Polski 12 marca, aby zagrać w warszawskim Palladium.

Kiedy zawitali do nas po raz pierwszy – podczas festiwalu Selector w 2012 – roku byli jeszcze stosunkowo mało znani, ale ich sety już wtedy wzbudzały silne emocje. W karierze pomogło im niezastąpione BBC Radio 1, a także remiksowanie innych artystów takich jak Jessie Ware, która odwdzięczyła się, śpiewając na ich debiucie. Zresztą angielska wokalistka to nie jedyna gwiazda, która użyczyła im swojego głosu. Na Settle – krążku, który zrobił furorę, można usłyszeć także m.in. Sama Smitha, London Grammar i Jamiego Woona.

Jak przystało na przedstawicieli nowoczesnej sceny elektronicznej, Disclosure wydali również swój album w wersji zremiksowanej, a tam, w roli eksperymentujących z twórczością młodych braci występują SOHN, Joe Goddard, Flume oraz wielu innych ciekawych artystów.

Kiedy: 12.03 (środa)
Gdzie: Warszawa, Palladium (ul. Złota 9)
Start: 20:00
Bilety: 115 zł /125 zł

Nie ma więcej wpisów